Najlepszy dydaktyk II roku na kierunku lekarskim wg rankingu studentów

Zgodnie z panującą już tradycją, jako obecni studenci II roku Kierunku Lekarskiego przeprowadziliśmy wybory na najlepszego dydaktyka.                          

Wybory odbyły się za pośrednictwem ankiety umieszczonej na portalu społecznościowym Facebook, w której każdy ze studentów mógł oddać głosy na wybranych przez siebie kandydatów. Każdy ze studentów mógł również nominować swojego faworyta (faworytów) opiniując, dlaczego to właśnie on (oni) zasłużyli na wyróżnienie.

Nominowanych było wielu, ale ostatecznie w rywalizacji zwyciężył pan Doktor Wojciech Szczepański z Katedry Patomorfologii. Jako studenci doceniamy jego zaangażowanie w wykonywaną pracę, komunikatywność i pomoc jakiej nam udzielił, z tego tytułu bardzo mu dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy z nim współpracować przez ten rok. Na specjalne wyróżnienie zasłużyli również pan Docent Krzysztof Gil (kierownik Katedry Patofizjologii) i pan Doktor Daniel Żurowski (Katedra Patofizjologii). Oni również, podobnie jak Doktor Wojciech Szczepański, wykazali się wspaniałym podejściem do studentów naszego kierunku.     

Wszystkim nominowanym jesteśmy ogromnie wdzięczni za otwartość na sprawy studentów i prowadzenie dialogu między dydaktykami a studentami.

Adrianna Wąsińska
Starosta II roku Kierunku Lekarskiego

Data opublikowania: 02.09.2017
Osoba publikująca: Wiesław Pyrczak

Kontakt

ul. Św. Anny 12,
31-008 Kraków
tel.: +48 (12) 422-54-44
fax: +48 (12) 422-40-06
e-mail:
dziekwl@cm-uj.krakow.pl