Informacja na temat naboru wniosków o przyznanie pomocy materialnej dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku lekarskim - ogłoszonym przez Starostę Oświęcimskiego

Szanowni Państwo,

niniejszym uprzejmie zawiadamiamy, że Starosta Oświęcimski ogłosił nabór wniosków o  przyznanie pomocy materialnej dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku lekarskim.

Konieczne do spełnienia wymogi formalne oraz wykaz niezbędnych dokumentów udostępniony został w treści załączników do Uchwały Zarządu Powiatu w Oświęcimiu w  sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie pomocy materialnej dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku lekarskim: Dokument jest dostępny pod adresem:

Z wnioskiem o przyznanie pomocy materialnej występuje zainteresowany student bezpośrednio do Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

UWAGA !

Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum nie jest stroną w sprawie i nie pośredniczy w  obiegu dokumentacji.

Data opublikowania: 06.07.2017
Osoba publikująca: Agnieszka Czopik