• Praca pt. "The influence of positive family history on myocardial infarction symptoms awareness among patients without cardiovascular diseases"  otrzymała Wyróżnienie w sesji kardiologii. Praca została wykonana przez działających w SKN przy Klinice Chorób Serca i Naczyń UJ CM Studentów: Agnieszkę Stępień, Sebastiana Jańca, Agatę Ilnicką, pod kierunkiem Opiekunów Koła: prof. Piotra Podolca, dr hab. Grzegorza Kopcia i lek. Agnieszki Sarneckiej.
  • Praca pt. “The impact of chronic systemic low-level inflammation on depressed left atrial and left ventricular compliance in heart failure with preserved ejection fraction: A retrospective analysis of medical records" otrzymała Nagrodę za zajęcie III miejsca w sesji kardiologii.  Praca została wykonana przez działających w SKN przy II Klinice Kardiologii UJ CM Studentów w składzie: Cyrus M. Sani, Elahn P.L. Pogue, Joanna B. Hrabia, Alexander G. Zayachkowski, Magdaline M. Zawadka, Adrian G. Poniatowski, pod kierunkiem Opiekunów Koła: prof. Andrzeja Surdackiego i dr med. Bernadety Chyrchel, oraz dr hab. Olgi Kruszelnickiej – Oddział Kliniczny Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II i Szkoła Medyczna dla Obcokrajowców UJ CM.
  • Prace pt. „Surgical treatment of patients with multi vessel coronary disease and total occlusion of right coronary artery” oraz “The role of cyclic lactate level measurements in monitoring early postoperative period in patients after heart transplantation” otrzymały Wyróżnienia w sesji kardiologii inwazyjnej i kardiochirurgii. Prace została wykonane przez działających w SKN Kardiochirurgicznym przy Klinice Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii UJ CM Studentów: Marcina Wróżka i Annę Wasylewicz, pod kierunkiem Opiekuna  Koła: prof. Romana Pfitznera; ponadto bezpośrednim Opiekunem pierwszej pracy był dr med. Janusz Konstanty-Kalandyk, zaś drugiej pracy:  lek. Anna Kędziora i lek. Maciej Bochenek.

dr hab. Grzegorz Kopeć
Prodziekan ds. studenckich na kierunku lekarskim i dietetyka

prof. dr hab. Andrzej Surdacki
Przewodniczący Komisji ds. Dydaktyki Instytutu Kardiologii WL